Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Digitální tisk - Základní info

Základní informace

Digitální tisk je ideální a dostupnou volbou pro menší série nebo i kusové zakázky pro jednotlivce, kteří chtějí zaujmout originálním nezaměnitelným tričkem. Cena potisku zde není závislá na počtu barev, a tak je zde možno tisknout bez omezení celou barevnou škálu.
Tiskne se přímo na textil a tisk je odolný vůči praní i UV záření. Tisk je příjemný na omak.

Maximální výška potisku je 406 mm

Formát podkladů: v křivkách nebo obrázek 1:1 ve 300 dpi

Běžně tiskneme na materiál BC Exact 190.

Výhodou je zmiňované neomezené množství barev potisku, a také krátká dodací doba.

Fotografie produktu

Digitální tisk - Základní info

Fotogalerie

Fotografie produktu

Digitální tisk - Základní info

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz