Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Kloboučky

Základní informace

KLOBOUČKY

materiál: bavlna nebo příměs polyesteru.

minimální počet: 10 ks

formát podkladů: ideálně vektory, poradíme si i s obrázky v rozlišení 300 dpi.

Pro mnohé retro část oblečení pro jiné aktuální fanouškovský doplněk. Kloboučky můžeme ušít a obrandovat sublimačním potiskem, sítotiskem nebo výšivkou.

Kloboučky se sešívají ze tří částí - střechy, středního pruhu a kšiltu. Ve většině případů se tiskne nebo vyšívá na střední část, ale zde však také možnost sublimačního potisku celého kloboučku, zde je však minimální počet 100 ks.
Fotografie produktu

Kloboučky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Kloboučky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz