Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Kukly - šité/tištěné

Základní informace

materiál: akryl (pletené), bavlna, polyester (látkové)

formát podkladů: .jpg, .png, .cdr, .pdf

Kukly vyrábíme ve variantách:

- pletené se třemi otvory na oči a ústa - v oblibě především pruhované v různých barevných variantách. Lze vyrobit také náročnější provedení s výpletem motivu.

- bavlněné  s jedním větším otvorem - také zde v oblibě pruhované v různých barevných variantách. Jsou vhodné pro výšivku nebo pro nenáročný potisk.

- polyesterové s jedním větším otvorem - vhodné pro náročnější sublimační potisk po téměř celé ploše kukly bez barevného omezení.
Fotografie produktu

Kukly - šité/tištěné

Fotogalerie

Fotografie produktu

Kukly - šité/tištěné

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz