Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Mikiny

Základní informace

Nabízíme všechny základní varianty mikiny - klokany, kapucové mikiny se zipem, zipovky bez kapuce, klasické mikiny bez zipu a kapuce. Možno vybírat pánské, dámské i dětské střihy.

Materiál: nejčastěji bavlna s příměsí polyesteru (proti srážlivosti střihu)

Velikosti: S, M, L, XL, XXL, XXXL

Barvy: Všechny základní, upřesníme na dotaz.

Výšivku je možné aplikovat na srdce, paži, nebo i větší formát (šířka do 30 cm) na záda, nebo na prsa. Možnost vyšití až 12 různými barvami v jednom motivu.

Formát podkladů: ideálně v křivkách cdr, ve větším rozlišení možno .png, . jpg, .pdf 

Fotogalerie

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz