Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Šusťákové bundy

Základní informace

Jarní/podzimní bundy na přechodové období s tenčí podšívkou.

Materiál: 100% nylon, podšívka: 100% polyester

Velikosti: S, M, L, XL, XXL

Nabízíme dva základní typy. Bundu s kratším zipem a s celopropínacím zipem. U zipů je možno volit rozdílné barevné varianty - černé, bílé, černé. Kapuce stahovatelná na šňůrku. Žebrované náplety na dolním lemu a na rukávech. 

Výšivku je možné aplikovat na srdce, paži, nebo i větší formát (šířka do 30 cm) na záda. Možnost vyšití až 12 různými barvami v jednom motivu

Formát podkladů: ideálně v křivkách cdr, ve větším rozlišení možno .png, . jpg, .pdf

  
Fotografie produktu

Šusťákové bundy

Fotogalerie

Fotografie produktu

Šusťákové bundy

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz