Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Vaky

Základní informace

BAVLNĚNÉ a POLYESTEROVÉ VAKY

materiál: 100% bavlna / 100% polyesterpodklady: v křivkách nebo 300 dpi

minimum: 20/100ks

Polyesterové vaky potištěné jsou sublimací. Sublimační potisk zaručuje trvanlivost a není omezen počtem barev, možno vytisknout i například
fotografii.


Bavlněné vaky jsou alternativou k často používaným polyesterovým vakům. Aplikujeme
na ně sítotisk, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči opakovanému
praní. 

Nejčastěji používáme vaky o rozměru 460x350 mm, objem 12 litrů, gramáž
140 g/m2. Při ručním tisku je maximální šíře 240 mm, při digitálním 280 mm. Polyesterové vaky umožňují celopotisk.V případě zájmu možno použít i jiné typy.


Fotografie produktu

Vaky

Fotogalerie

Fotografie produktu

Vaky

Football Factory a jeho historie

Na trhu fanouškovského a reklamního zboží se pohybujeme již od roku 1996, kdy jsme vyrobili naše první šály. O rok později jsme pod názvem FOOTBALL FACTORY začali vydávat fanouškovský magazín, který se po deset let stal nedílnou součástí české fans scény. Souběžně jsme rozšiřovali nabídku výroby šál, vlajek, triček, čepic, nálepek, klíčenek a dalších fanouškovských produktů.

Zaměřili jsme se také na sortiment pro choreografie fanoušků na tribunách, jako jsou kartóny, igelity, fólie, balónky atd. Postupně se našimi zákazníky staly skupiny příznivců, fancluby a sportovní kluby z tuzemska, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Dánska, Anglie, Bosny či Srbska. V posledních letech se na nás obrací i subjekty z mimo sportovních oblastí, jako je kultura nebo firemní klientela.

Výroba fanouškovského a merchandisingového zboží

Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po samotnou výrobu. Jsme připraveni uspokojit vaše požadavky k maximální spokojenosti ať už se jedná o výrobu jednotlivých kusů až po tisícové objemy. Garantujeme vám příznivé ceny, kvalitní výrobky a termíny dodání dle vašich potřeb.

Rychlý kontakt

telefon +420 603 953 778
e-mail info@footballfactory.cz